BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN PASKALYA BAYRAMI MESAJI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hıristiyan vatandaşlarımız tarafından kutlanan ‘Paskalya Bayramı’ münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Hıristiyan vatandaşlarımızın en önemli bayramlarından olan Paskalya Bayramında, kentimizde yaşayan Hıristiyan vatandaşlarımızın coşkusuna ortak oluyoruz.
Hıristiyan vatandaşlarımızla birlikte İskenderun’da farklı inançtaki vatandaşlarımız yıllardır barış, huzur ve kardeşlik içerisinde yaşamaktadırlar.
İnsanlık için, barış için, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için dua eden tüm gönül insanlarına müteşekkiriz. Paskalya Bayramı vesilesiyle bir kez daha bu birlikteliği hiç kimsenin bozamayacağını, bu kardeşliğe ve dayanışmaya hiçbir gücün kast edemeyeceğini vurguluyoruz.
Bu vesileyle Hıristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Bayramını tebrik ediyor, insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biz birlikte İskenderun’uz ”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>