BAŞKANI FATİH TOSYALI: GÜNLÜK 8 BİN ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIYORUZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ücretsiz maske dağıtımlarına aralıksız devam ettiklerini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Maske Üretim Merkezimizde ekiplerimiz bir yandan maske üretimi yaparken diğer yandan ise kıymetli hemşerilerimize ücretsiz maske dağıtımını sürdürüyoruz ”dedi.
Maske üretim merkezinin çalışmaları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşlarımıza ve kamu, kurum ve kuruluşlarımıza ücretsiz maske dağıtımlarımız aralıksız devam ediyor.
Günlük yaklaşık 8 bin maske üretimi gerçekleştirerek vatandaşlarımızım tüm taleplerini karşılıyoruz. Ücretsiz maske dağıtımlarımız aralıksız devam edecek. ”dedi.
Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise halk sağlığının korunması amacıyla ilk günden itibaren korona virüs tedbirlerini titizlikle yürüten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>