BELEDİYE BAŞKANI YAVUZ ÜÇ AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, korona virüsü salgını nedeniyle zor günler geçiren ihtiyaç sahipleri için üç maaşını bağışladı.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’dan alkışlanacak hareket…Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Başkan Yavuz, Korona virüsü salgını nedeniyle evinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine destek olmak için üç maaşını bağışladığını söyledi.
Yavuz gazetemize yaptığı açıklamada: Tüm dünyayı çepeçevre saran salgın hastalık maalesef ülkemizi de etkisi altına almış durumda. Devlet ve millet olarak bu sıkıntılı süreci atlatabilmek için olağanüstü bir çaba içerisindeyiz. Biz de belediye olarak teyakkuz halinde milletimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün el birliği ile bu zorlukları aşma günüdür. Gün millet olma ve kardeşlik bilincini tazeleme günüdür.Ben de bu sıkıntılı süreçlerde naçizane taşın altına elimi daha fazla koymak ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimin sıkıntılarını bir nebze olsun hafifletebilmek adına üç maaşımı bağışlıyorum. Allah yardımcımız olsun.”dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>