ÇÖP TOPLAMA SAATİ UYGULAMASINA GEÇİLİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kent Temizliği ve Evsel Atıkların daha hızlı toplanması amacı ile ülkemizin birçok yerinde uygulanan ‘‘ÇÖP SAATİ’’ uygulaması projesi İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından onaylayarak, talimatları doğrultusunda İlçemizde kademeli olarak geçiş sağlanacak.

Pilot Bölge olarak SÜLEYMANİYE MAHALLESİ belirlendi. 01.05.2020 tarihi itibariyle pilot bölgede İskenderun Belediyesi Temizlik Müdürlüğü, İskenderun Körfez Katı Atık Birliği ve Envitec Çevre Teknolojileri A.Ş ekipleri Halkı bilgilendirme broşürleri dağıtacak ve İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü anons ve denetimler yapacaktır.

Ülkemizin en önemli Turizm ve Ticaret Merkezlerinde ve Metropollerimizde uzun zamandır uygulanan Çöp Saati uygulamasının evsel atıklar ile daha etkin mücadele ve temiz kentler acısından elzem bir uygulamadır.

Çocuklarımız geleceği için, atık sorunu olmayan temiz bir İskenderun için değerli hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz.

Sorumluluk bölgemizdeki diğer ilçelerin tamamında kısa süre içerisinde Çöp Saati uygulaması çalışmaları başlatılacaktır.
Hep birlikte başaracağız.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>