Gönç’ten Bayrakçıoğlu’na Övgü

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Sağlık-Sen Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, gerek Barış Pınarı Harekatı, gerekse de korona virüs sürecinde etkin çalışmalarından dolayı Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu’na övgü dolu sözler söyledi ve Sağlık Bakanlığı tarafından “Yılın en başarılı Başhekimi” unvanının verilmesini istedi.

Gönç, konuyla ilgili yayınladığı açıklamada, “Gerek Başhekimliği döneminde gerekse bundan önceki yöneticiliği süresince başarılı hizmetlerde bulunan Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, gece gündüz demeden 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin Barış Pınarı Harekatında da başarılı bir yöneticilik örneği sergilemişti. Savaş Hastanesi olduğu dönemde de Şehit yakınlarımızın ve Gazilerimizin de takdirini kazanmıştı.

Yine içinde bulunduğumuz covid-19 mücadelesinde ise Hatay Devlet Hastanesi, Korona Hastanesi olmuş ve bugüne dek takdire şayan çalışmalarıyla sivil toplum kuruluşlarının, hastane çalışanları ve de Hatay halkının gönlünü fetheden Bayrakçıoğlu’nun girişimleri sonucunda Hastanede covid-19 testleri yapılmaya başlanmıştır.
Bu mücadeleden de alnının akıyla çıkacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizlerde Sağlık-Sen Hatay Şubesi olarak Bayrakçıoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Ayrıca Türkiye’de “Yılın En Başarılı Başhekimi” unvanı verilmesini Sağlık Bakanlığımızdan talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>