HESOB BAŞKANI ABDULKADİR TEKSÖZ SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREN ESNAF AĞABEY VE KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDERİM

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

HESOB başkanı Abdulkadir Teksöz Coronavirüs ile mücadelede İçişleri bakanlığının 31 ilin Valiliklerine gönderdiği genelgede kapsam dışı tutularak çalışmalarına devam eden esnaflara sorumluluklarını yerine getirdikleri için teşekkür metni yayımladı .

Başkan Teksöz Teşekkür metninde şu ifadelere yer verdi ” Değerli esnaf kardeşlerim İçişleri bakanlığımızın 31 ilin Valiliklerine gönderdiği genelgede 4 günlük sokağa çıkma
kısıtlamasında kapsam dışı tutulan Fırıncı, tatlıcı, lokantacı,bakkal ,tüp ve su bayileri işletmecileri siz esnaf Ağabey ve Kardeşlerim üzerlerinize düşen görevleri layıkıyla yerine getirdiğiniz bu süreçte evlerimize kadar siparişlerimizin karşılanmasında vatandaşlarımıza etmiş olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize Teşekkür ediyorum.

Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan ve yüzbinlerin ölümüne neden olan Coronavirüs ile mücadelede ülke olarak başarılı bir şekilde ilerliyoruz . Evet zor bir süreçten geçiyoruz, sağlık herşeyin üzerinde gelir Uzmanların önerilerini uyğulayarak hareket etmenizi rica ediyorum. Sabır En kısa sürede eski günlerimize tekrar geri döneceğiz inşallah.

Tüm esnaf ve sanatkarlarımızın sağlıklı huzur bereket dolu, kazasız belasız bir hafta geçirmesini
Allah’tan diliyor herkese hayırlı bol kazançlar diliyorum.
Allaha emanet olun dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>