İSKENDERUN BELEDİYESİ KOLONYA, MASKE VE ELDİVEN DAĞITTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Vefa Sosyal Destek Grubu, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz kolonya, maske ve eldiven dağıtımını sürdürüyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kıymetli hemşerilerimizi bu virüsten korumak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sosyal mesafeyi korumaları yönünde tavsiyelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, “Koronavirüs salgınına karşı tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bugün de işlerine giden emekçi vatandaşlarımıza, 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlarımıza ve ihtiyaç sahiplerine kolonya, maske ve eldiven dağıtımında bulunduk. Kentimizi mümkün olduğunca bu salgından korumak için çalışıyoruz. Bu mücadeleyi birlikte kazanacağız” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>