İskenderun Belediyesi Maske Dağıtacak

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun belediyesi gece gündüz demeden maske üretimi yaptıklarını ve üretilen bu maskeleri pazartesi gününden itibaren başta salık görevlileri ile kolluk güçleri olmak üzere vatandaşlara ücretsiz dagıtılacagını duyurdu.

İskenderun Belediyesinden yapılan açıklama şöyle:
“Koronavirüs ile mücadele kapsamında Belediyemiz tarafından maske üretimi gece-gündüz demeden devam ediyor. Pazar günü olmasına rağmen bu zorlu süreçte Devletimize destek olmak amacıyla, sağlık çalışanları başta olmak üzere kamu çalışanlarına(kolluk görevlilerine) ve değerli hemşehrilerimize ÜCRETSİZ dağıtılmak üzere maske üretimini ara vermeden sürdürüyoruz.

Dağıtım yarın sabahtan itibaren pazar yerleri ve Belediye ana binası’ndaki stantlardan Yapılacak olup, buralardan temin edebileceğiniz gibi 444 1 939 nolu Telefonumuzu arayarak talepte bulunan kişi ve kurumlara bizler ulaştırıyor olacağız.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>