KIZILAY, RAMAZAN BEREKETİNİ PAYLAŞTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in uhdesinde, Türk Kızılayı İskenderun Şubesinin katkılarıyla, Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği dağıtıldı.

Koronavirüs Salgını nedeniyle fiziken bir araya gelinemese de gönül birlikteliğini yaşamak için girişimde bulunan Türk Kızılayı İskenderun Şubesi tarafından mübarek Ramazan ayının bereketi ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile görev başında bulunan kurum ve kuruluşlar ile paylaşıldı.

Türk Kızılayı İskenderun Şubesi Aşevi kısmında hazırlanan yemekler, mahalle muhtarlarının da bilgisi dahilinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmasının yanı sıra, vazifesi başında olan Kaymakamlık, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Vefa Sosyal Destek Grubuna da yemek gönderildi.

Kaymakam Yönden, “Mübarek Ramazan ayında gönül penceresini ve bereket sofrasını açan Türk Kızılayı İskenderun Şubesi Başkanı Recep Sivri başta olmak üzere, nezdindeki tüm Kızılay ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>