MHP Milletvekili Lütfi KAŞIKÇI’dan çocuklara 23 Nisan Sürprizi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

MHP Hatay Milletvekili Sn. Lütfi KAŞIKÇI TBMM’nin açılışının 100.yılında 23 Nisan Çocuk Bayramı münasebetiyle Hataylı 1920 çocuğa okuma ve boyama kitapları ile birer mektup hediye etti.

Konu ile ilgili kendisine ulaştığımız Sayın KAŞIKÇI:

“Buruk bir 23 Nisan yaklaşıyor. TBMM nin 100. yılında çok büyük coşkularla kutlamamız gereken bu bayramı ne yazık ki çocuklarımıza hissetirmemeye çalışsakta biz büyükler hüzünle karşılıyoruz.

TBMM çalışma ofisimizdeki arkadaşlarımızla bu konuyu paylaştığımda hepsi heyecanla karşıladı.

Çocuklarımızın yaşayacakları sevincin kat kat fazlasını, arkadaşlarımın mektupları tek tek organize ederken gecenin 4:00 ünü bulan emeklerinde gördüm.

Sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu zor günlerde çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm olabiliyorsak ne mutlu bize, bizim için dünyaya bedel.

Bu vesile ile;

Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisal Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını ve aynı tarihte karşılayacağımız mübarek Ramazan’ın ilk gününün milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>