SAMANDAĞ’DA KALDIRIM DÜZENLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından ilçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra, yeni yol açma, büz döşeme ve stabilize yol çalışmaları devam ediyor.

Her gün birçok farklı mahallede eşzamanlı çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri son olarak Deniz Mahallesi Şehit Burhan Sezer Rencüzoğulları Caddesi’nde kaldırım düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyorlar.

İlçe genelinde bozuk yol ve kaldırım bırakmamak için büyük gayretlerle çalışmalarını sürdüren Fen İşleri ekipleri, ulaşımın daha kolay sağlanması ve yayaların kaldırımları daha rahat kullanmaları amacıyla, Denize giden ana caddeye alternatif olarak kullanılan Şehit Burhan Sezer Rencüzoğulları Caddesi üzerinde kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini en kısa sürede karşılamak amacıyla her gün birçok farklı mahallede eşzamanlı çalışmaların gerçekleştirildiği belirtilerek çalışmaların aralıksız sürdürüleceği ifade edildi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>