Şanverdi: Sağlığımız İçin Kurallara Uyalım

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, içinde bulunduğumuz hassas süreçte, sağlık için kurallara uyulmasının önemine vurgu yaptı.
Milletvekili Şanverdi, konu ile ilgili açıklamasında şunlara yer verdi: “Evet, bu virüs bir takdiri ilahi. Evet, ölümün vakti muhakkak, lakin vesile olmak mutlak bir mesuliyet. Bizler, koronavirüsün yayılmasına engel olmazsak, insanlar zorda kalmaya devam edecek. Nice çınarların ömrünü yitirmesi bizim elimizden olacak. Bir tek benden ne olacak demeyin.
Belki de farkında olmadan, bir tek siz, binlerce kişinin bu virüse yakalanmasının müsebbibi olacak ve sürecin uzamasına sebep olacaksınız. Bizler kurallara uymadıkça, devlet eliyle daha ağır şartlardaki kurallara uymak zorunda kalacağız. O nedenle, hadi gelin, hem kendimiz hem ailemiz hem çevremiz hem de ülkemiz için kurallara uyalım zorunlu olmadıkça evimizden çıkmayalım. Evde Kal Türkiye.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>