Tosyalı’dan Kampanyaya 5 Milyonluk Destek …

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Tosyalı Holding Yönetim kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına 5 milyon lira bağış yaparak destekte bulundu.
Vefa Kampanyasına da 10 bin adet yardım kolisi ile katkı sağlayan Tosyalı, kampanyanın çığ gibi büyümesi için var güçleriyl çalışacakalrını bildirdi.
Tosyalı, kampanya ile lgii düşünceleini şöyle aktardı: Türkiye bu mücadelede dünyaya adeta birlik ve beraberlik dersi veriyor. Hükümetimizin aldığı ekonomik tedbirlere destek olarak, işçi çıkarmayacağımızı, hatta ek istihdam yaratacağımızı açıklamıştık. Dün de İstanbul Valiliğimizin bu zor günlerin üstesinden hep birlikte gelebilmemiz adına başlattığı, Vefa Kampanyasına 10 bin adet yardım kolisi ile destek verdik. Sayın cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına da sonuna kadar destek olacağımızı buradan duyurnak isterim. Bu kampanyanın bir çığ gibi büyümesi için de var gücümüzle çalışacağız. Tosyalı Holding olarak bu kampanyaya 5 milyon lira bağışla destekte bulunuyoruz. Türkiye’nin bu mücadeleden de güçlenerek çıkacağına inanıyorum.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>