VALİ DOĞAN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan Ramazan ayının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Doğan mesajında düşüncelerini söyle dile getirdi:
“Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşmanın perçinlendiği, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayına hep birlikte kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu mübarek ayda, manevi duygular doruk noktaya ulaşmakta, dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağları kuvvetlenerek, birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenmektedir.
Bu ayda bizlere düşen görev “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” Hadis-i Şerif´inin rehberliğinde, elimizden geldiği kadar, çevremize karşı duyarlı olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmaktır.
Valiliğimizce, vatandaşlarımızın Ramazan ayını huzur ve güven içerisinde geçirmesi için tüm tedbirler alınmıştır.
Bu düşüncelerle sabır ve manevi duygular içinde tutulan oruçlarımızın ve yapılan tüm ibadetlerimizin Cenabı-ı Hak tarafından kabul edilmesini niyaz ediyor, bu mübarek ayın hayırlara vesile olmasını dileyerek hemşehrilerimizin Ramazan ayını kutluyorum.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>