YAYLADAĞI’NDA GENİŞLETİLEN YOLA BETON ASFALT DÖŞENİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Hatay’da ulaşımı rahatlatmak ve kente kalıcı yeni yollar kazandırmak amacıyla il genelinde gerçekleştirdiği yol genişletme ve beton asfalt çalışmalarına devam ediyor.

HBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Yayladağı Yeditepe- Gözlüce ve Yayıkdamar bağantı yolunda yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Yol genişletme çalışmalarının tamamlanmasını ardından beton asfalt döşeme çalışmalarına başlayan ekipler, yenilenen yolu hizmete açmak için gün sayıyor.

İlçenin en yoğun trafik akışına sahip mahallelerinde trafik akışının rahatlamasına büyük katkı sunan HBB, yeni yolun en kısa zaman içerisinde vatandaşların hizmetine sunacaklarını duyurdu. İl genelinde beton asfalt çalışmalarının devam ettiğini duyuran HBB yetkilileri, acilyet arz eden noktalara ağırlık verilmek üzere tüm Hatay’da yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının sürdürüleceğini duyurdu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>