AK PARTİ HATAY İLÇE KONĞRELERİ 19 HAZİRAN’DA BAŞLAYACAK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

AK Parti Hatay İl Başkanlığı’nın haftalık olağan toplantısı video konferans yöntemiyle, milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti Hatay Milletvekilleri; Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Hacı Bayram Türkoğlu’nun katılım gösterdiği toplantıda koronavirüs salgını ve önemli gündem maddeleri ele alındı. Normalleşme dönemine girildiğini belirten AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, önümüzdeki bir aylık sürecin çok önemli olduğunun altını çizdi. Başkan Yeloğlu, “Alınan tedbirlere ve uygulanan yasaklara uymaya devam ettiğimiz takdirde inşallah Haziran ayında normal yaşantımıza dönebiliriz. Bu süreçte rehavete kapılmamalı, sosyal mesafeyi korumaya dikkat etmeliyiz. Salgın nedeniyle ertelenen ilçe kongrelerimizi genel merkezimizin onayını alarak 19 Haziran gibi başlatıp, 5 Temmuz gibi bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’de koronavirüs sürecini değerlendirdi. Virüs salgınına Türkiye Cumhuriyeti’nde ve Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yakalanmanın büyük şans olduğunu belirten Özel, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık alanında yaptığı önemli yatırımlar sayesinde salgınla mücadele noktasında şu an dünyadaki en iyi ülkeyiz” ifadelerini kullandı.

65 BİNE YAKIN VATANDAŞ YURT DIŞINDAN GETİRİLDİ

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi de koronavirüsle mücadeleye ve çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirtti. Şanverdi, “Salgının başlangıcından bu yana 65 bine yakın vatandaşımız yurt dışından ülkemize getirildi. Yine Suudi Arabistan’da 2 aydan bu yana mahsur kalan 64 tır şoförümüz için gerekli çalışmaları yaptık ve onların ülkemize getirdik” dedi.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>