Başkan Tosyalı’dan EKONOMİK RAPOR’a ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı, bölgemizde yayınlanan Ekonomik Rapor Dergisi idare merkezine ziyarette bulundu.
Dergi imtiyaz sahibi Yaşar Diken ve Editör Bilgin Güzelaydoğdu ile sohbet ederek yerel medyanın sorunları hakkında görüş alış verişinde bulunan Başkan Tosyalı, başta iş dünyası olmak üzere, yerel yönetimlerin de imkanlar dahilinde yerel basına destek olması gerektiğine dikkat çekti.
Derginin hazırlık aşamasında mizanpaj çalışmalarını inceleyen İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, “Kentimizde yayınlanan tüm yerel gazete, dergi ve internet haber sitesi temsilcileri ile yakın diyaloğ içerisindeyiz. Medya, hizmetlerimizin kamuoyuna aktarılması anlamında önemli bir görev ifa etmektedir. Halkın doğru ve hızlı haber almasında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm basın emekçilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>