BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR İ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi, ilçe genelinde uzun süredir kullanımda olan eski ve aşınmış çöp konteynerlerini yenileri ile değiştirmeye devam ediyor.
Çeşitli nedenlerle zarar görmüş ya da çevreye koku yayan ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerleri yeni konteynerler ile değiştiriliyor.
Daha temiz bir İskenderun için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Amacımız temiz bir İskenderun oluşturmak ve halk sağlığını en iyi şekilde korumaktır. Her gün temizlik ekiplerimiz düzenli olarak çöpleri toplamaktadır. İskenderun her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Bizlerde üzerimize düşen sorumluluk gereği tertemiz bir İskenderun hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz ”dedi.
ÇEVREYE VE İNSAN SAĞLIĞINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Belediye Başkanı Tosyalı,” Çevreye insan sağlığına büyük önem veriyoruz. Hemşerilerimizin sağlıklı ve güzel bir çevre içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri adına gece gündüz demeden temizlik ekiplerimiz daha temiz bir İskenderun için çalışıyor. Temizlik hizmetlerinde kullanılan bu çöp konteynerinin temiz olması son derece önemli. Kent genelinde tespit edilen eski ve yıpranmış konteynerlerin yenisi ile değiştirilmesi devam edecek” şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>