BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ GÖREVİNİN BAŞINDA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Son günlerde kentin farklı noktalarında meydana gelen yangınlara ivedilikle müdahale eden Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, yangınların kontrol altına alınmasında büyük pay sahibi oldu.

İlk olarak Dörtyol Yeşilköy Mahallesi E-5 Karayolu üzerindeki hurda atölyesinde meydana gelen yangın, Büyükşehir itfaiyesinin başarılı müdahalesi ile kontrol altına alındı. Buradaki yangına 10 araç ve 30 itfaiye personeli ile müdahale eden Büyükşehir itfaiyesi yangının çok fazla büyümesine izin vermedi.

Büyükşehir itfaiye ekipleri ayrıca Kırıkhan’daki bir çırçır fabrikasında çıkan yangına da ivedilikle müdahale etti.

Fabrikadaki pamuk atık tozlarının bulunduğu ambarda henüz belirlenemeyen sebeple çıkan yangın maddi hasara neden oldu. Firma yetkililerinin haber vermesi sonucu olay yerine gelen Büyükşehir itfaiye ekiplerinin başarılı müdahalesi sonucu alevler pamukların paketlendiği depoya ulaşmadan söndürüldü.

Büyükşehir itfaiyesinin hızlı ve azimli çalışmaları ile memnun olan fabrika yetkilileri, yangına müdahale eden ekiplere teşekkürlerini ilet

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>