CAMİLER ‘CUMA NAMAZI’ İLE BİRLİKTE YENİDEN İBADETE AÇILIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in başkanlığında ve İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd. Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Müftüsü Osman Şekerci ve İlçe M. Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nun katılımıyla “Cami ve Mescidlerin İbadete Açılması” konulu istişare toplantısı yapıldı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, toplantının ardından camilere geçerek, temizlik çalışmalarını inceledi.

Başkan Tosyalı, “Camilerimiz yarın eda edilecek cuma namazı ile birlikte yeniden cemaatine kavuşacak. Kovid-19 tedbirleri kapsamında toplu ibadete ara verilen ve yaklaşık 2,5 ayın ardından tekrar buluşacağımız ibadetgahlarımıza İskenderun Belediyesi olarak hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Cami avuçlarında gerçekleştirilecek cuma namazı için ekiplerimiz tarafından yapılmakta olan yıkama, dezenfekte, ilaçlama ve diğer çalışmaları yerinde inceledik. Rabbim bir an önce sağlıklı eski güzel günlere kavuşmayı nasip eylesin” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>