GENEL MÜDÜR ÇAPARALİ “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE HİZMETLERE DEVAM”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Gonca, halka hizmet etme noktasında birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, Hatay genelinde yürütülen içme suyu, arıtma tesisleri, kanalizasyon ve yağmursuyu gibi altyapı çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, yapılacak her hizmetin arkasında olduklarını vurguladı.
Yapılan ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Çaparali, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte hizmet etmenin gayreti içinde olduklarını belirterek, dün olduğunu gibi bugün ve yarın da vatandaşların sağlığı için projelerin devam edeceğini belirtti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>