HBB Samandağ Koordinatörlüğü’ne Mehmet Ali Kamacı Getirildi

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, HBB Samandağ Koordinatörlüğü görevine getirildi.

HBB Samandağ Koordinatörlüğü’ne Mehmet Ali Kamacı Getirildi
Kamacı, görevi büyük gururla kabul ettiğini açıkladı.

Kamacı: Kısır Kavgaların Öznesi Olmayacağız
Kamacı “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ın takdir ve tensipleriyle HBB Samandağ Koordinatörlüğü görevine atanmış bulunmaktayım. Bu onurlu göreve beni layık gören kıymetli başkanıma, geçmiş dönemde ve bu süreçte de yanımda duran değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Samandağ’da uzun yıllar belediye başkan yardımcısı olarak görev üstlendim.

Belediyecilik konusundaki deneyimlerimizi, bölgemizi ve ihtiyaçları bilen bir duyarlılıkla halkımızın hizmetine sunacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.
Görevimizi ifa ederken küçük hesaplar ve kısır kavgaların öznesi olmayacağız. Halkçı, eşitlikçi, adil, tarafsız, barışçıl, disiplinli ve çözüme dönük hizmet anlayışımız esas olacaktır.
Tek hedefimiz halkımıza daha da çok hizmet olacaktır. Güzel işler ve hizmetlerde buluşmak dileğiyle tüm Samandağ halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>