İSKENDERUNSPORUN TÜRK FUTBOLUNDAKI İTİBARI YÜKSELİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Verdikleri desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz.

İSKENDERUNSPORUN TÜRK FUTBOLUNDAKI İTİBARI YÜKSELİYOR

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) 5. Grubunda mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor’un teknik Direktörü Murat Kurt, gündeme dair konulara değindi.

Genç Teknik Direktör Murat Kurt yaptığı açıklamada

“Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir Covid 19 salgını nedeniyle ara verilen liglerden BAL liginin 18 Temmuz’da başlaması planlandığını açıkladı. Futbol kulüplerinin büyük bir bölümü bu süreçte fiziki şartların tesislerin yetersizliğinden dert yakınırken bizim böyle bir problemimiz yok. Tesislerimiz antrenman sahalarımız çalışma ortamımız çalışmalara elverişli durumda. Tabi bu şartların uygunluğu kendiliğinden olmadı. Fatih Tosyalı Başkanımızın takımı almasıyla unutulmaya yüz tutmuş olan stadımız ve tesislerimiz yenilendi. Bu çok önemli bir konu. Açık konuşmak gerekirse Fatih Tosyalı başkanımızın döneminde İskenderunspor’un Türk futbolundaki itibarı yükselişe geçti dersek çok doğru olur. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden birçok spor adamı dostumuz antrenör arkadaşlarımız bizleri arıyor. Fatih Tosyalı başkanımızı soruyor. İskenderunspor’un yönetim anlayışı şuan Türkiye’de örnek kulüpler arasında gösteriliyor. Daha önümüzde almamız gereken çok yol var, ama ilk seneden bu algıyı oluşturmak Iskenderunspor’un marka değeri için çok önemli bir konu. Fatih Tosyalı başkanımıza ve yönetim kurulumuza İskenderunspora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>