Kasım BAĞDU: 19 Mayıs Güven, Sevinç ve Hareket Günüdür…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.
Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramını Kutlayarak şöyle dedi:
Biz Türkiye Gençlik Konseyi olarak her zaman bilinçli gençlik olma çabasındayız. Tarihini bilen kültürel değerlerine sahip çıkan soran ve sorgulayan bilimsel donanıma sahip olan bir gençlik istiyoruz. Ve geleceğimizin teminatı olan gençlerin her zaman her yerde olmasını istiyoruz.
Çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dediği gibi 19 Mayıs güven, sevinç, hareket günüdür. gelecek gençlerimizin elinde. Bu bağlamda Ülkecek yaşadığımız bu pandemi dönemini biran önce atlatmayı temenni ediyor ve tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile tarihte Atalarımızın gösterdiği birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin bugün yine tüm dünyaya örnek olmasını diliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>