MİLLETVEKİLİ SUZAN ŞAHİN POLİS VE ASKERİMİZİ UNUTMADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Av.Suzan Şahin, Mübarek Ramazan Bayramı’nda görev yapan emniyet mensuplarımızı tek tek göre yerlerinde ziyaret ederek, hem bayramlarını kutladı, hemde tatlı ikram etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Av.Suzan Şahin, bayram süresi boyunca yoğun enerji sarf ederek, çalışanlarla bir araya gelip bayramlarını kutlarken birlik, beraberlik ve Dayanışma adına da güzel mesajlar verdi.
Sokağa çıkma yasağında dinlenmek yerine halka hizmet edenlerle bir araya gelip bunun mutluluğunu yaşayan Milletvekili Şahin, böylesi günlerde polislerimize tatlı ikram edip moral ve motivasyon verdi. Doğan Petrol kavşağında uygulama yapan, Denizciler Otoban girişinde görev yapan hatta Memo Restaurant önündeki radar aracında görevli trafik polislerimizin bayramlarını kutlayan Milletvekili Suzan Şahin, emniyet mensuplarımızın da takdirini kazandı.
Bu günlerde herkes evinde iken, çalışanların her zaman yanlarında olmak gerektiğinin altını önemle çizen CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Sarıseki Jandarma Komutanlığı’nda görevli askerlerimizi de unutmadı. Onların bayramlarını kutlayıp sohbet eden Milletvekili Suzan Şahin, tatlı ikramında da bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>