Milliyetçi Hareket Teşkilatlarından İl Başkanı Murat Adal’a Gönül Bağlılığı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Milliyetçi Hareket Teşkilatlarından İl Başkanı Murat Adal’a gönül bağlılığı – Dünya Medya Haber Merkezi

İl Başkanılığının 2.nci yılında Milliyetçi Hareket Teşkilatları İl Başkanı Murat Adal’a gönül bağlılığını ifade eden paylaşımlarda bulundular.
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Murat ADAL , İl Başkanlığı görevine başlamanın 2.nci yılında, tüm teşkilatların yoğun teveccühü ile görevinin yıldönümünde tebrik edildi.

Teşkilat mensuplarının sosyal medya hesaplarından ;

“MHP Kırıkhan İlçe Sekreterliği,
MHP Kırıkhan İlçe Muhasipliği,
MHP Kırıkhan İlçe İkinci Başkanlığı,
MHP Kırıkhan İlçe Başkanlığı,
Hatay İl İkinci Başkanlığı,
Hatay İl Başkanlığı…
Partide aktif görevde 13 yıldır bulunan Başkanımız son 2 yıldır Hatay İl Başkanlığını hakkıyla yürütüyor. Nice yıllarınız olsun Hatay’ın güven veren Başkanı Murat ADAL”

paylaşımlarıyla duygularını ifade eden binlerce teşkilat mensubu, başka hiçbir siyasi partide örneği olmayan bir birliktelik ve teşkilatçılık örneği sergiledi.

“LİDERİMİZİN EMRİNDE SADAKATLE GÖREV YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Uzun yıllardır aktif görev alan, aktif görev öncesinde de bir nefer gibi partisine hizmet etmeye çalıştığını ifade eden

Sayın Murat ADAL ;

“ Bugün benim için çok anlamlı bir gün oldu. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın şahsımla ilgili kullanmış olduğu ifadeler ve göstermiş olduğu teveccüh gönlümüze dokunmuştur.
Biz bu hareket içerisinde yıllardır hiçbir hesabın içinde olmadan görev yapmaya çalışıyoruz ve Liderimizin emrinde sadakatle görev yapmaya da devam edeceğiz.

Beraber yol yürüdüğümüz binlerce dava arkadaşımın bugün ifade ettikleri duygularına layık olabilme gayreti benim en büyük vazifelerimden biridir.

Bu hareket çok ulvi bir harekettir.

Uğruna binlerce şehit verilmiş, yıllarını zindanlarda heba etmiş, zindanlardan çıktıktan sonra ise devletine bir “of” bile demeden bu dünyadan göçüp gitmiş yüce dava erlerinin adına temsil ettiğimiz bu makamın ağırlığı bizim boyun borcumuzdur, aldığımız her nefes şehadete erenler adına vebalimizdir.

Bizim bu makamı yanlış temsil etmek gibi bir lüksümüz yoktur.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket, sadece siyasi bir hareket değildir, manevi ruhu olan büyük bir ailedir.

Bu ailenin bir ferdi olmak benim onur nişanımdır.

Bu vesile ile bizi onurlandıran Milliyetçi-Ülkücü hareketin tüm mensuplarına teşekkür eder, mübarek Ramazan ayının Türk Milleti’ne hayırlar getirmesini niyaz ederim.” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>