TÜRK KIZILAYI ESNAFIN DA YANINDA!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk Kızılayı İskenderun Şubesi tarafından İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası’nın korona virüsten kapalı olan iş yerleri nedeniyle 70 üyesine koli yardımı yapıldı.

Esnafların yaşadığı bu zor süreçte destek olmak adına gıda paketi dağıttıklarını ifade eden Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, “Kızılay olarak bu süreçte çalışamayan esnafımıza koli yardımı şeklinde katkı sunduk. Bu desteğin bir nebze olsun karınca kararınca faydalı olmasını temenni ediyoruz. Bu zor süreci inşallah en kısa zamanda atlatırız” ifadelerini kullandı.

İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nurettin Tabaş ise, “İnşallah bu zor süreci bir an önce atlatırız. Hepimiz için hayırlısı olsun. Önemli olan böyle günlerde esnafın yanında olmak. O yüzden Kızılay başkanımıza teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>