‘Bölgenin Gururu Palmiye Hastanesi’

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programının konuğu oldu.
Usta gazeteci, radyocu Semir Yazıcı’nın sunduğu Programda Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz başhekimlik süreci, hastanenin hedef ve projeleri hakkında önemli bilgileri Mega FM dinleyicileriyle paylaştı.
2015 yılından bu yana İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Başhekimlik görevini başarıyla yürüten Dr. Ömer Suha Caymaz, Özel Palmiye Hastanesi’ne Başhekim olarak atandığı günden bugüne yaptıkları çalışmalar ve teknolojik olarak geldikleri son nokta hakkında bilgiler verdi.
Genel ve bölgesel sağlık hizmetlerinin yanı sıra, sağlık gündemine ilişkin konular üzerinde bilgiler veren Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Suha Caymaz; “Hastanemiz hizmet kalite standartlarını devamlı yükseltme anlayışıyla hareket ediyor. Özel tasarımlı, banyolu ve oturma grubu mevcut 29 hasta yatağı ile sadece hastaya değil, hastanede refakatçi olarak kalacak hasta yakınlarına ve ziyaretçilerine de kaliteli konforlu hizmet sunmaktadır.
Hizmet ve Kalite kültürümüzün bir parçası olarak en öncelikli konumuz ve değerimiz Hasta Güvenliği olup, hastalarımızın karşılaşabilecekleri tüm riskler değerlendirilmiştir. Hastanemizde modern teknolojik olanaklar, uzman kadro ile kaliteli sağlık politikası ve sağlık odaklı güvenli prosedürler uygulanıyor. Çocuk, bebek güvenliğini sağlamaya yönelik düzenlemeler yapılmıştır. Kısaca hastalarımıza tüm hizmet aşamalarında kaliteyi amaç edinen hastanemiz yönetimi ve çalışanları olarak toplumda her bireyin güler yüzlü, kaliteli ve en iyi sağlık hizmetini almayı hak ettiğine inanıyor ve uyguluyoruz.” dedi.
İskenderun bölgesi için büyük bir öneme sahip olan Özel Palmiye Hastanesi’nin verdiği hizmetler ve yeni teknolojik yöntemleri anlatan Dr. Suha Caymaz; “Hastanemiz yalnız ilçemizin değil aynı zamanda İlimizin en ideal en, iyi hizmet sunan hastanesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bölge halkına sağlık alanında daha kaliteli hizmet vermek için araştırma ve eğitim çalışmalarımızın yanı sıra Gelişim Hastanesi ve Başkent hastanesinin olanakları ile de güçlü koordinasyon halindeyiz. Hastanemizde bölge halkının bireysel sağlık problemleri çözülürken, kalite ve son teknolojiyi kullanarak ileri seviyede tetkik ve tedavi hizmeti uyguluyoruz” dedi.
Dr. Suha Caymaz; İskenderun Gelişim Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı girişimci ve yatırımcı Metin Yıldız’a, Sağlık alanında yaptıkları yatırımlarla bölge halkının şehir dışına gitmesine gerek kalmadığını sağladıkları için teşekkür ederek; “Özel Palmiye Hastanesi olarak sağlık alanında yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz. Bölgemize ulaşılabilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.
Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan “Sağlıkta Gelişim” söyleşi programı, FM bandı 97.7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden ve Mega Medya Grubu Facebook kanalından canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Müdürü Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>