CHP Tarım Heyeti Hatay da temaslarda Bulundu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Mayıs ayında yaşanan aşırı sıcaklardan etkilenen tarım üreticilerinin sıkıntısını yerinde gözlemlemek üzere, CHP Genel Merkezi tarafından Hatay a bir heyet gönderildi.
Heyet, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde ziyaretlerde, temaslarda bulundu, narenciye üreticilerinin sıkıntılarını dinledi.

CHP Tarım Heyeti Hatay da temaslarda Bulundu
CHP heyetinde; Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal ve Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, İsmet Tokdemir ile Serkan Topal yer aldı.

Heyet, geldiği ilimizde, Dörtyol ile Erzin ilçesi narenciye üreticisinin sorularını dinledi, partinin ilçe teşkilat yöneticileriyse bir araya geldi. CHP heyeti, bu arada Antakya’ya da geldi ve İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ile bir araya geldi.
Ziyaretleri değerlendiren Milletvekili Mehmet Güzelmansur, şu kısa mesajı verdi:
“Genel Merkez’den gelen arkadaşlarımız yanı sıra, ilimiz Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, İsmet Tokdemir ve Suzan Şahin ile birlikte, Hatay’da tarımda yaşanan doğal afetin oluşturduğu hasarları ve çiftçinin sorunlarını tespit etmek için yaptığımız ziyaretler ve görüşmelerden sonra, Hatay İl Başkanlığımızı da ziyaret ederek, Parti örgütümüz ile bir araya geldik.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>