HBB’NİN ÇALIŞMALARI İLE YOLLAR DAHA GÜVENLİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafiğin daha sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi ve olası kazaların önüne geçebilmek amacıyla beton asfalt yapılmış yollarda yol çizgilerini yenilemeye devam ediyor.

Gece gündüz demeden çizgisi yıpranan ve beton asfalta yeni kavuşan caddelerde işaretleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren ekipler, asfalt çalışmaları tamamlanan Yayladağı Güzelyurt Mahallesi’nde 3300 metre, Antakya Odabaşı Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi’nde ise 1300 metre ve açık cezaevi yolunda 1800 metre yol çizgisi çalışması gerçekleştirdi.

İl genelinde trafik akışını daha güvenli hale getirmek için de yoğun mesai harcayan ekipler, Antakya ilçesine bağlı Serinyol Mahallesi’nde orta refüjlere 8 adet trafik uyarı levhası montajı ile kasis boyama çalışması gerçekleştirerek yolu vatandaşların hizmetine sundu.

Olabilecek tehlikelerin önüne geçebilmek amacıyla yol çizgilerinin ve trafik uyarı levhalarının önemine değinen ekipler, sürücüleri trafik kurallarına uyma konusunda uyardı.

 

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>