KOMŞU İLÇE BAŞKANLARI HİZMET İÇİN BİR ARADA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u makamında konuk ederek, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Göreve geldiği günden beri Kumlu’nun çehresini değiştiren Belediye Başkanı Mehmet Deli, komşu ilçenin Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u ağırladı.
Başarılı her iki başkan bölgelerinin gelişmesi için karşılıklı fikir alışverişinde bulunurken, yapılması gereken plan ve projeleri de masaya yatırdılar.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, “Şirin İlçemiz Kırıkhan’ın Belediye Başkanı Sayın Ayhan Yavuz bey ile bölgemizin gelişmesi için sürekli istişare halindeyiz. Amacımız, halkımıza kalıcı eserler bırakmaktır. Sürekli bir araya gelip halkımızın hayat standartlarını daha da yükseltmek, sorunlara çözüm üretmek için çalışıyoruz. Hep birlikte halkımız hak ettiği güzel hizmetlere kavuşacaktır”diye konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>