EĞİTİM İÇİN BİRLİKTEN BAŞARI DOĞAR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, şube yönetimi üyeleri, İskenderun’un eğitim alanındaki başarılı okul müdürleri ile birlikte AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdulkerim Güven’i ziyaret ederek, İskenderun’da Eğitim Sorunları ve Çözüm Önerileri’adlı çalıştayda çıkan sonuç raporunu takdim ettiler.
Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven, basından takip ettiği çalıştayın sonucu ve ortaya çıkan sorunların çözümü için raporu merak ettiğini, inceleyerek eğitim için elinden gelen her türlü çalışmayı yapacağını belirtti.
Kendisini ziyaret eden Başkan Yavuz Selim Yanık, eğitim için canla başla çalışan beraberindeki okul müdürlerimizin büyük fedakarlıklar gösterdiğini kaydeden Başkan Güven, bu çalıştayın eğitim camiasına rehberlik edeceğini vurguladı. Başkan Güven Ziyaretten dolayı teşekkür ederek, sık sık bir araya geleceklerini ifade etti.
Tek amaçlarının eğitimde liyakat ve bu eğitim bayrağını en üst seviyelere çekmek olduğunu belirten Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık ise, gelecek nesili başarılı kılmak tek amaçları olduğunu kaydetti.
Başkan Yavuz Selim Yanık, sorunların çözümü noktasında el birliği ile hareret edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>