Hatay çiçeklendirme çalışmaları devam ediyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, Hatay’ın her ilçesinde mevsimlik çiçek ekimi, ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmalarına yıl boyunca devam ediyor.

HBB ekipleri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın girişimleri ile şehre
kazandırılan dev organizasyon EXPO 2021 öncesinde il genelinde çiçeklendirme çalışmalarını arttırdı.

Kent estetiğine büyük önem veren Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde kavşaklar ve ana arterler olmaküzere şehrin dört bir yanına mevsimlik çiçekler ekerek kentin estetiğine ayrı bir güzellik katıyor.

HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, kentin dört mevsim göze hitap eden estetik görünümünü koruması için yoğun çaba harcıyor. İl genelinde mevsimlik çiçek ekimi çalışması gerçekleştiren ekipler, kenti rengârenk bir görünüme kavuşturdu.
Mevsim koşullarına dayanıklı ve farklı renklerdeki çiçekler vatandaşların da beğenisini kazandı. HBB ekipleri, mevsimlik çiçek ekimi çalışmalarının il genelinde devam ettiğini belirtildi.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>