Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Arsuz kaymakamı Musa Sarı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz – Samandağ Yolu ve Kale Karakol Binası İnşaatında İncelemelerde bulundular

Yapımı tamamlanan Arsuz- Samandağ yolu ve Kale Mahallesi Karakol binası inşaatlarında Hatay Valisi Rahmi DOĞAN , beraberinde Vali Yardımcısı Yusuf İZCİ, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Müdür ve teknik heyetleri ve müteahhit firmalar temsilcileri ile birlikte açılış öncesi incelemelerde bulundular.
Önümüzdeki çok kısa bir sürede açılışı yapılacak olan yol ve karakol binasının tamamlanması üzerine son incelemeleri yapan heyetten yaklaşık 25 km olan yolun, bisiklet yolunun, trafik işaretlemeleri, cepler, yan yollar, şarampoller, heyelanı önleyici tedbirler ile karakol binasının tefrişatı dahil her şeyin tamamlandığının bilgisi alındı.
Sayın Valimizin ve heyet önümüzdeki günlerde halkımızı hem ulaşım anlamında büyük kolaylığın, hem de yanında çok güzel manzara eşliğinde bisiklet yolu bulunan bir turizim yolunun kendilerini beklediğini ifade ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>