HATAYSPOR YÖNETİMİNDEN VALİ DOĞAN’A ZİYARET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Rahmi Doğan, PTT 1. Lig’de mücadele eden ve ligin bitimine 1 hafta kala Süper Lige çıkmayı garantileyen Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda gerçekleşen kabulde Başkan Tazearslan Hataysporlu futbolcuların imzaladıkları formayı Vali Doğan’a hediye etti. Hediyeden ötürü Tazearslan’a teşekkür eden Vali Doğan şu ifadelerde bulundu; “Büyük bir mücadele oldu. İyi bir sezon geçirdik zaman zaman sıkıntı yaşadık, heyecan yaşadık ama şampiyon olarak ligi tamamlamasını bildik. Artık bir üst ligde oynayacağız. Eminim ki Süper Lig’de de Hatayspor kalıcı olacaktır. Ekonomisiyle, sanayisiyle, tarımıyla, turizmiyle ciddi bir potansiyeli olan bir ilin takımının da Süper Lig’de kalıcı olacağını düşünüyorum. Sezon içerisinde Valilik olarak ve şahsım adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık, takımın yanında olduk. Ama asıl başarı yönetimin, teknik heyetin ve futbolcuların. Şehir böyle bir mutluluğu ilk defa yaşıyor dolayısıyla bu mutluluğu bu şehre armağan ettiği için Hatayspor’a teşekkür ediyorum” dedi.
Kabullerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkürlerini ileten Hatayspor Kulübü Başkanı Tazearslan ise, “Hiçbir maçta takımımızı yalnız bırakmadınız, her zaman destek kampanyalarına öncülük ettiniz ve stadımızın bitirilmesi için yoğun emek sarf ettiniz. Bizler Hatayspor yönetimi olarak sizlere minnet duyuyoruz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>