HATSU GENEL KURULU TOPLANACAK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun 26.03.2020 tarih ve 2020/09 sayılı kararı ile COVİD-19 salgını nedeniyle ertelenen Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU) Genel Kurulu’nun 2020 Mayıs ayı olağan toplantısı 16 Temmuz 2020 Perşembe günü saat 14.00’te Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında toplanacak olan genel kurul gündemi şu şekilde; “Genel Kurulun bir önceki yapmış olduğu birleşime ait karar özetlerinin okunması. Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Meclisi tarafından seçilen İhtisas Komisyonlarının aynı zamanda Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Kurulu ihtisas komisyonları olarak görev yapması konusunun görüşülmesi, HATSU’nun 2020 Mali yılı Ücret Tarifesinin görüşülmesi, HATSU’nun 2019 Yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesi, HATSU’nun 2019 Yılı Bütçe Kesin Hesabının görüşülmesi, HATSU’nun 2019 Yılı Faaliyet Raporu ve Bilançosu ile ilgili hazırlanan Denetçi Raporunun görüşülmesi, Bir sonraki toplantı gün ve saatinin belirlenmesi.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>