İsdemir’de işbaşı Yapmanın Mutluluğunu Paylaştılar

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İsdemir’de Kangal ve Sıcak Haddehaneler müdürlüğünde yeni çalışma hayatına başlayan emekçiler, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek…

İsdemir’de Kangal ve Sıcak Haddehaneler müdürlüğünde yeni çalışma hayatına başlayan emekçiler, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek Başkan Mehmet Güngör, Mali Sekreter Veysel Yayla ve Şube Sekreteri Murat Kayış’la biraraya gelerek sendikaya üye oldular.

Kurban Bayramı öncesi biraraya gelen İsdemir işçileri ile Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulu, Türkiye’nin gözbebeği entegre tesislerinden İsdemir’de çalışma barışının korunması, üretim ve istihdamın artırılmasında herkesin üzerine düşeni yapması konusunda fikir birliğine vardılar.
Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hak İş İl Başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“İsdemir’de Kangal ve Sıcak Haddehaneler müdürlüğünde yeni çalışma hayatına başlayan emekçi arkadaşlarımız sendikamızı ziyaret ederek üyelik kaydını yaptırdılar. Rabbim hayırlı ve uğurlu eylesin. .Sağlık ve mutluluk dolu bir iş yaşamı diliyorum.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>