ŞUBE MÜDÜRLERİNE ‘TEŞEKKÜR’ PLAKETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışkanlıklarıyla dikkat çeken Şube Müdürlerinden tayini çıkan Ali Haytaz ile Ahmet Yanmaz’a, bazı STK’lar ve sendikaların katılımıyla plaket takdim edildi.

İskenderun Eğitim Bir-Sen Temsilciliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Özçelik-İş sendikası, İHH, Önder İmam Hatipliler Derneği, Cihannüma, İlim Yayma Cemiyeti, İskenderun Medeniyet Vakfı ve Memur-Sen gibi STK’lar katıldı.

İlim Yayma Cemiyeti İskenderun Şube ile Eğitim-Birsen İskenderun Temsilciliği Başkanı Hikmet Altunsöz, Özçelik İş Şube Başkanı Mehmet Güngör tarafından, Şube Müdürü olarak görev yaparken tayinleri çıkan Ali Haytaz ile Ahmet Yanmaz’a fedakârlıkları, çalışkanlıklarına istinaden teşekkür plaketi sunuldular.

İskenderun’da görev yaptıkları sürece çalışkanlıklarıyla her kesimin takdirini, saygı ve sevgisini kazanan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürlerinden Ali Haytaz ile Ahmet Yanmaz’a yeni görev yerlerinde başarılar dilendi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>