13. Kez İntihara Kalkıştı, gözaltına alınmayacağı sözü üzerine intihar etmekten vazgeçti.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Antakya’da daha önce de 12 kez intihara kalkışan Oktay Alkaya isimli işsiz vatandaş, bir kez daha intihara teşebbüs etti.

13. Kez İntihara Kalkıştı, gözaltına alınmayacağı sözü üzerine intihar etmekten vazgeçti.

48 yaşındaki Oktay Alkaya, daha önce Uzun Çarşı’da “İşsizim Vali ile görüşmek istiyorum” diyerek benzin döküp kendini yakmak istemişti.

Oktay Alkaya dün de Çevre yolunda Honda Plaza kavşağında bulunan Telekom’un verici istasyonlarının bulunduğu direğe çıkarak intihara kalkıştı.
İşsiz olduğunu ve maddi sorunları yüzünden bunalıma girdiğini belirten Oktay Alkaya, çevredekilere kendini aşağıya atacağını söyledi.

Çevrede bulunanlar hemen güvenlik güçlerini telefonla aradı. Olay yerine gelen İtfaiye ve Emniyet ekipleri, Oktay Alkaya’yı intihar etmekten vazgeçmesini istedi.

Daha öncede kendimi yakarım demişti

Daha öncede kendimi yakarım demişti

Polis, daha önce de birçok kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen Alkaya’yı vazgeçirebilmek için dakikalarca dil döktü. Alkaya, polisten aldığı görüşme ve gözaltına alınmama sözü ile intihar etmekten vazgeçti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>