ADEM TÜRK, YENİDEN BAŞKAN!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Milliyetçi Hareket Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı kongresi dün Belediye Park’ında gerçekleşti.

MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, İl yönetim kurulu üyeleri ve Altınözü MHP delegeleri katıldı.

Gerçekleşen kongrede MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı divan başkanı olurken İl Başkanı Murat Adal başkan yardımcısı olarak seçildi. İsmet Bozoğlan, M. İbrahim Demirci, Recep Tuncay ve Muhsin Demiryürek ise divan üyeliğine seçildi.

“NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE”

Seçim öncesi konuşan MHP İlçe Başkanı Adem Türk katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “MHP 13’ncü olağan ilçe kongremize hepiniz hoş geldiniz. Ülkemizin içinde bulunduğu zor koşullar, iç ve dış tahrik ve ihanetler coğrafyamızda yaşanan kirli senaryolara karşı milletçe verdiğimiz mücadele hepimizin malumu. Bu kirli senaryolara karşı liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin büyük mücadelesinde İbrahim’in yanındayım Allah yolundayım diyen bir katre suyu yetiştirme çabası veren karınca misali devletimizin yanındayım. Milletimizin yanında, liderimizin emrindeyim demek için tekrar huzurunuza yönetimimle birlikte aday olarak çıktık. Niyet hayır, akıbet hayırlı olsun inşallah. Ülkemizin sıkıntılı günlerinin geride kalmasını Covid-19 salgının bir an önce bitmesini temenni ediyorum. Tekraren tüm hazirunu saygıyla selamlıyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi.

TEBRİK EDEREK BAŞARILAR DİLEDİLER

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal ise tekrardan Altınözü İlçe Başkanlığı’na seçilen Adem Türk ve yönetimini tebrik ederek Altınözü’ne yapacakları hizmetlerden dolayı başarılar dilediler.

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

MHP İlçe Başkanı Adem Türk tüm delegelerin oylarını alarak tekrardan MHP Altınözü İlçe Başkanı oldu. Yönetim kurulu ise şu isimler: Adem Türk, Arif Tazeaslan, Serkan Gür, Fatih Bulanık, Miri Bozoğlan, Ahmet Aslan, İsmail Karataş, Selim Ünsal, Adnan Kaya, Yusuf Taş, Mustafa Aksoy, Zekeriya Çoşkun, Ali Çakır, Mehmet Bayram, Şemsettin Kara, Adnan Değer, İsmail Deliağa, Mehmet Alkan ve Ömer Temizkan’dan oluştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>