Belen’li güvenlik görevlisi Karaağaç’ta yakınlarını kurtarmak isterken boğuldu!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Belen Belediyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Osman Gülderen, birlikte denize girdiği ve dalgalara kapılan ailesinden biri çocuk iki kişiyi kurtarmak isterken boğularak hayatını kaybetti.

Belenli güvenlik görevlisi Karaağac ta yakınlarını kurtarmak isterken boğuldu!
Edinilen bilgilere göre Osman Gülderen, dün öğleden sonra Arsuz Karaağaç sahilinde TMO eski tesisleri yakınında aile yakınlarıyla denize girdi.

Osman Gülderen, dalgalara kapılan ve boğulma tehlikesi yaşayan, bacanağı ve çocucuğu kurtarmak için suya girdi.bu arada çok su yutan aileyi çevredeki vatandaşlar sudan çıkardı. Ancak Osman Gülderen boğularak yaşamını yitirdi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye yetiştirilen biri çocuk iki kişi tedavi altına alındı.

Belen Belediyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Osman Gülderen’in cenazesi önce Devlet Hastanesi morguna, daha sonra otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>