EMEL AKÇAY İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİ BÜYÜK BİR ÖZLEMLE BEKLİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Emel Akçay İlköğretim Okulu, dört gözle öğrencilerini bekliyor. Pandemi sürecinden dolayı uzun süre öğrencilerinden ayrı kalan Emel Akçay İlköğretim Okulu, yeniliklerle birlikte okulun çehresini de değiştirerek yeni eğitim ve öğretim dönemine bomba gibi girmeyi hedefliyor.
İskenderun’un başarılı eğitim kurumlarından Emel Akçay İlköğretim Okulu, özlemle beklediği çocuklara güzel bir eğitim ve öğretim dönemi sunmak için yaz boyunca tüm imkânları seferber etti.
Bütün planlarını, hazırlıklarını tamamlayan Emel Akçay İlköğretim Okulu, corona virüsten sonra daha güzel bir dünya için hazır hale geldi.
Emel Akçay İlköğretim Okulu Müdürü İlhan Okan, Laboratuarımızla, bilim ve teknoloji sınıfımızla, kütüphanemizle, öğretmenler odamız ve diğer bölümlerimizle farklı olmanın ve 21.yüzyıla hazır olmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederken, ‘Biz dünyadaki yüzyıllardır süre gelen ve bundan sonrada sürecek olan tek ve en büyük savaşın cehaletle olan savaş olduğunun farkındayız. Bu savaşı da ancak eğitimle, bilim ve teknolojiyle kazanacağımızın bilinci içerisindeyiz. Tek derdimiz tek düşüncemiz ülkemiz ve çocuklarımız için daha neler yapabiliriz? Bir tuğla daha nasıl koyabiliriz?
Bunun içinde en büyük güç kaynağımız damarlarımızdaki ve yüreğimizdeki asil memleket sevdamızdır’ dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>