İTSO ve ATSO Başkanlarından Belediye Başkanı Tosyalı ‘ya Ziyaret

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bölge ekonomisinin her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında herkese önemli görevler düştüğünü belirterek,” İskenderun’u daha ileriye taşıma noktasında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Hep beraber el birliğiyle şehrimize ve esnaflarımıza faydalı çalışmalar yapmanın mücadelesini içerisindeyiz. Hepimizin amacı İskenderun’a hizmet etmektir. Odalarımızın her zaman yanında ve destekçileriyiz. Üzerimize düşen görevi her zaman yerine getirmeye hazırız ”dedi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ise ülke ve bölge ekonomisinin kalkınması ve gelişmesi noktasında çalıştıklarını belirterek, ”Zaman zaman Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Gerek üyelerimizin gerek esnaflarımızın ve kent ekonomisinin gelişmesi noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diliyoruz ” şeklinde görüş beyan ettiler.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken çeşitli konularda fikir alışverişlerinde de bulunuldu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>