HBB İTFAİYESİNDEN MERSİN YANGININA DESTEK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dün Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan daha sonra birçok ilde de yaşanan orman yangınları, ülkeyi nefessiz bırakmaya devam ediyor. Diğer yandan orman işletme ekipleri ve belediye itfaiye personelleri de ülke genelinde devam eden yangınların kontrol altına alınması için canla başla mücadele ediyor.
Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi de, yangın söndürme çalışmalarında Osmaniye’nin ardından Mersin iline de takviye desteğinde bulundu. Dün Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde çıkan yangına araç ve iş makinesi desteğinde bulunan HBB İtfaiyesi, bugün Mersin’in Aydıncık bölgesinde çıkan orman yangınına 3 araç, 10 personelle destek verdi.

HATAY’DA, ŞÜPHELİ HAREKETLER SERGİLEYEN BİR OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ POLİSİN DİKKATİNDEN KAÇMADI. KOVALAMACA SONRASI ELLERİNDEKİ UYUŞTURUCULARI YUTARAK SAKLAMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİLERİN ARAÇLARINDAN DA SAHTE POLİS KİMLİĞİ ÇIKTI. (MEHMET BAYRAK/HATAY-İHA)

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>