İTSO Başkanı Yılmaz Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’ya Katıldı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İTSO Başkanı Yılmaz Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’ya Katıldı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, TOBB Heyeti ile birlikte Tataristan’da Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’ya katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyet ile birlikte, Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’da Türk şirketlerinin stantlarını ziyaret ederken İTSO Başkanı Yılmaz da firma yetkilileri ile birebir görüşme imkanı buldu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu burada firmaların yetkililerinden çalışmalarına ilişkin bilgi alarak, “Şirketlerimizin küresel başarılarıyla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Kazan Zirvesi 2021 kapsamında açılan Helal Expo’ gezisi ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde, “TOBB Heyeti ve iş insanlarımız ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerin verimli geçtiğini bildirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>