Mevlana İlk Okulu Öğrencileri Mezun Oldu

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bulunan Mevlana İlk Okulu öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.

Pandemi dolayısıyla uzaktan eğitim süreci yaşayan öğrencilere, yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber yüz yüze mezuniyet etkinliği düzenlendi.
Okul bahçesinde düzenlenen törende, öğrenciler arkadaşlarıyla son kez doyasıya eğlendikten sonra sınıflarına geçen öğrenciler burada diplomalarını aldılar.

Öğrencilere diplomalarının verilmesiyle birlikte küçük bir konuşma yapan sınıf öğretmeni, “Sevgili mezunlarımız, Sizleri 4 yıllık bir eğitimin sonunda bir üst eğitime uğurluyoruz. Eminim buraya dönük çok farklı anılarla ayrılıyor, çok karmaşık duygular içerisinde bulunuyorsunuz. Her türlü haylazlıklarınıza, üzmelerinize ,hatta kızdırmalarınıza rağmen biz sizleri çok sevdik ve hep seveceğiz. Sizleri daha önce mezun ettiğimiz binlerce Mevlana İlkokulu mezunlarının arasına yollarken sizler de bizi ve okulunuzu unutmayın olmaz mı ?
Yolunuz , bahtınız açık, tüm güzellikler sizin olsun.” Sözleriyle öğrencilerine veda etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>