MUTLULUKLAR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dudu-Mustafa Ekinci ile Gülay-Oktay Akbey ailelerinin kıymetli evlatları Tuğba Ekinci ile Mustafa Akbey’in nikahlarını kıydı.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Sapphire Kır Düğün salonunda Tuğba Ekinci ve Mustafa Akbey çiftinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çifte ömür boyu mutluluklar diledi.
Yeni hayatlarında genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum” dedi.
Başkan Tosyalı, çiftin nikahını kıydıktan sonra evlilik cüzdanını geline teslim etti. Başkan Fatih Tosyalı, Tuğba ve Mustafa çiftine “40 yıl hatırı olsun” diyerek fincan takımı hediye etti.
Genç çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>