İSKENDERUN YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmî ve özel okul müdürleriyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürleri tarafından toplantı yapıldı.

Toplantıda 6 Eylül 2021 tarihinde yüz yüze Eğitime başlanacağı ve Milli Eğitim Bakanlığının talimatları doğrultusunda hazırlıkların yapıldığı ve tedbirlerin alındığı ifade edildi.

Eğitim kurumlarımızda her türlü hijyen malzemesi, dezenfektan ve cerrahi maskenin fazlasıyla hazır bulundurulduğu, Bakanlık tarafından her türlü ödeneğin gönderildiği Okulların yüz yüze Eğitime hazır olduğu söylendi.

İdareci, Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ve Velilerimizin desteğiyle yeni eğitim öğretim yılının kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürüleceğine vurgu yapıldı.

İskenderun Özel Başkent Okulları Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kerem Deveci pandemi koşullarında yüz yüze eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>