“Yılmaz’dan Adal’a nezaket ziyareti”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Murat Adal ile istişarelerde bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette esnafa fayda sağlayacak olan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

YILMAZ: DESTEKLERİ İÇİN BAŞKAN ADAL’A TEŞEKKÜR EDERİM

Başkan Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada, “MHP İl Başkanı Sayın Murat Adal’ı makamında ziyaret edip Esnafımıza fayda sağlayacak çalışmaların yapılabilmesi hususunda görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Başkanımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi. MHP İl Başkanı Murat Adal da nezaketi için Başkan Aziz Fatih Yılmaz’a teşekkür etti. Görüşmenin ardından önümüzdeki günlerde esnaflara yönelik yeni müjdelerin verilmesi bekleniyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>