Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nden anlamlı ve değerli çağrı !

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bu çağrıya kulak verin, aşı olun…

Salgının Bedelini Çocuklarımız Ödemesin !

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, eğitim öğretim yılına yaklaşırken ‘Aşı Ol Geleceğini Koru’ kampanyası başlattı.
Çocuklarımızın eğitim haklarını ellerinden almamak için aşı olalım ! Salgının bedelini çocuklarımız ödemesin ! Mottosuyla aşı kampanyası başlatan Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, son günlerde artan Covid vakaları nedeniyle geçtiğimiz yıl aksayan eğitim öğretim faaliyetlerinin bu dönem aksamaması için çağrıda bulundu.
Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem yaptığı açıklamada, Covid 19 salgınının öğrencilerin birbuçuk yılına malolduğunu hatırlatarak, her ne kadar uzaktan eğitimle mağduriyeti gidermek gayretleri olsa da, hiçbir çabanın yüzyüze eğitimle eşdeğer olmadığına vurgu yaptı.
Eğitim öğretim yılının başlamasına az bir süre kala, artan Covid vakaları nedeniyle endişesini dile getiren Aykut Davut Öktem, “Çocuklarımızın eğitim haklarını ellerinden almamak için aşı olalım ! Salgının bedelini çocuklarımız ödemesin ! “ diyerek herkesi aşı olmaya çağırdı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>